Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, her projede kalite ve güvenilirlik sunarız. Sürdürülebilir çözümlerle geleceğe katkı sağlamayı hedefleriz.

BİZ KİMİZ?

Ada Blok Bims Olarak;

Yıllara dayanan deneyimimiz ile sizlere nasıl daha kaliteli hizmet verebileceğimizi düşünerek çıktığımız yolda profesyonel kadromuzla çalışmaya devam ediyoruz.

Hedefimiz en uygun fiyattan en kaliteli ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaktır

0 K+
Tamamlanan Proje
0
Müşteri Yorumları
0 +
Yıllık Deneyim

Güvenilir ürünlerimizle sektörde tercih edilen birçok kuruluşun yanındayız!

GELECEĞİN YAPI MALZEMESİ

 Bims, geleceğin yapı malzemesi olarak öne çıkıyor. Hem dayanıklı hem de çevre dostu özellikleriyle inşaat sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. Siz de projelerinizde ileriye dönük bir yaklaşım benimsemek istiyorsanız, Blok Bims’i tercih ederek geleceğe yatırım yapın.
 
Vizyonumuz

Bims üretiminde ve inşaat sektöründe kullanılan en kaliteli ürünleri geliştirdiğimiz teknoloji ile müşteri memnuniyeti sağlayarak ülkemizin her yanına güvenilir şekilde dinamik bir marka yaratmak ve sunmaktır.

Misyonumuz

Sunduğumuz kalite ve hizmet anlayışının süreklilik içerisinde kendini yenilemesini, ilerlemesini sağlamak ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti için talep doğrultusunda yenilikçi çözümler üreterek piyasadaki en kalıcı ismi oluşturmak.

Mottomuz

Güvenilirlik, kalite ve sürekli yenilik anlayışıyla, inşaat sektöründe en üst düzeyde hizmet sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Ülkemizin dört bir yanına, en modern teknolojilerle üretilen ürünlerimizi sunarak dinamik bir marka oluşturmayı hedefliyoruz.

Bize Katılmak İster Misiniz? Fırsatlarımız Hakkında Konuşalım

Siz de bize katılmak ve başarılı bir kariyere adım atmak ister misiniz? Firmamız, inşaat sektöründe liderliği hedefleyen, dinamik ve yenilikçi bir ekiple çalışmayı amaçlamaktadır. Siz de bu ekibin bir parçası olmak için doğru yerdesiniz.