Ada Blok bims

Pomza Ve Pomza Şapı Ürünleri

Kum ve çimento harcının yerine kullanılan pomza taşı harcı, yapı malzemelerinde hafiflik ve ekonomiklik sağlar. Bu sayede mekanik kuvvete daha az yüklenilir ve yapıların daha dayanıklı hale gelmesine olanak tanır. Asmolen ve duvar malzemesi olarak kullanılması, daha az beton ihtiyacı doğurur ve zaman ile işçilik avantajları sağlayarak bina maliyetlerinde düşüşe neden olur.

Kullanım Alanları

Pomza Ve Pomza Şapı Ürünlerinin Kullanım Alanları

Duvar Blokları

  • Pomza taşı harcı, hafif ve dayanıklı duvar bloklarının üretiminde kullanılır, yapıların sağlamlığını arttırırken aynı zamanda ekonomik bir seçenek sunar.

Asmolen Bloklar

  • Hafif yapı ürünlerinin üretiminde kullanılan pomza taşı harcı, asmolen blokların imalatında kullanılarak yapıların ağırlığını azaltır ve taşıyıcı sistemlere daha az yük bindirir.

Yapıştırma Harcı

  • Pomza taşı harcı, yapı elemanlarını bir araya getirmek için kullanılan yapıştırma harcı olarak da kullanılır, sağlam ve dayanıklı bağlantılar sağlar.

Sıva Kum

  • Pomza taşı, sıva kumunun bir bileşeni olarak kullanılarak yapıların dış cephe ve iç mekanlarının sıvanmasında kullanılır, hafif ve etkili bir yalıtım sağlar.

Şap Kum

  • Pomza taşı şap kumu olarak kullanılarak zemin şaplarının hazırlanmasında kullanılır, yapıların zeminlerinde hafiflik ve dayanıklılık sağlar.

Dolgu Malzemesi

  • Pomza taşı, dolgu malzemesi olarak kullanılarak yapıların boşluklarının doldurulmasında ve yalıtım amacıyla kullanılır, ekonomik ve etkili bir dolgu malzemesi olarak öne çıkar.

Pomza ve Pomza Şapı Ürünleri İle Sağlam ve Dayanıklı Yapılar

Pomza ve Pomza Şapı, yapı sektöründe kullanılan çok yönlü bir malzemedir, hafifliği ve ekonomikliği ile projelerinizi desteklerken sağlam ve dayanıklı yapılar oluşturmanıza yardımcı olur.
Yorumlar

Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları, Bims’in kullanıcılar tarafından nasıl algılandığını ve memnuniyet düzeyini göstermektedir.

"Bims kullanarak evimizi inşa ettik ve sonuçtan çok memnun kaldık. Duvarlardaki esneklik ve dayanıklılık gerçekten etkileyici. Ayrıca, yapılan tasarruflar da dikkate değer. Kesinlikle tavsiye ederim!"

- Mehmet T.

"Bims ile yapılan duvarlar, deprem riski olan bir bölgede yaşayan biri olarak benim için büyük bir güvence sağlıyor. Ayrıca, çevre dostu olması ve işçilik maliyetlerinden tasarruf etmemiz de harika!"

- Ayşe K.

"Bims malzemesini tercih etmemizin en büyük sebeplerinden biri sağlıklı bir iç mekan oluşturmasıydı. Duvarlar nefes alıyor ve hiçbir koku yapmıyor. Ailemizin sağlığı için en doğru seçim olduğunu düşünüyorum."

-Ahmet U.